Jaka drukarka jest warta zainteresowania ?

W ślad za nią poszły inne firmy gdyż stwierdziły, że drukarka dnp ds40 to w sam raz sprzęt, który sprawdza się w polskich standardach, do oczekiwań rodzimych fotografów, potrzeb polskiej fotografii, posiadaczy studiów fotograficznych. Drukarka jest mała, o solidnej budowie.

 

DNP DS można na przykład przewieźć z sobą w każde miejsce, wykorzystywać jako drukarkę przenośną, którą można wozić na fotograficzne sesje wyjazdowe. Wyposażeni w notebook można drukować bardzo szybko, z znamienitą jakością uznanego minilaba. Posiadanie drukarki rx1 www.drukarki-fotograficzne.pl daje możliwość dodatkowego poszerzenia oferty proponowanych. Zwróciły na to uwagę osoby oferujące fotografię ślubną.

 

Drukarka DNP DS RX1 przez przez te firmy jest przewożona na różnego rodzaj imprezy kościelne. DNP DS40 chętnie jest kupowana przez studia fotograficzne mające na stanie starszego typu drukarek innych Mitsubishi lub Olympus głównie do drukowania zdjęć legitymacyjnych. Drukarkę DNP nabywają również laboratoria fotograficzne mające zdezelowane laby fotograficzne drukarka DNP DS RX1 stanowi urządzenie alternatywne w sytuacji usterki minilaba.

papiery do drukarki Ds620 dostępne są tutaj www.tetenal.com.pl